Nauka dzieci

nelasport » Szkoła pływania » Nauka dzieci

Grupowo

Doświadczenie pokazuje, że dzieci najlepiej uczą się w małych grupach podpatrując się wzajemnie. Mają wówczas więcej odwagi i chętniej uczestniczą w zajęciach, na które uczęszcza ulubiony kolega czy koleżanka. Mamy do zaoferowania Państwa dzieciom zajęcia w małych, kameralnych grupach.
5-6 latki poruszające się w wodzie samodzielnie trenują w małolicznych grupach w dużej niecce basenu, dzięki czemu lepiej rozwijają swoje zdolności motoryczne i umiejętności pływackie. W początkowej fazie nauki zajęcia prowadzone są również przez dwóch instruktorów.
Dzieci starsze, umiejące już pływać, również trenują w grupach 8 osobowych. Taka forma zajęć zapewnia możliwość zwrócenia uwagi na poprawność wykonywanych ćwiczeń u każdego uczestnika, jednocześnie zachowując element wzajemnej motywacji i rywalizacji dzieci.
Systematyczny udział w zajęciach połączony z naszym zaangażowaniem i doświadczeniem daje gwarancje satysfakcji i zdobytych umiejętności – zapraszamy na zajęcia!

Indywidualnie

Jest to oferta głównie dla dzieci, które wyjątkowo trudno przekonać do wody. Proponujemy zajęcia indywidualne z jednym dzieckiem oraz indywidualne z dwójką dzieci. Kilka spotkań dziecka z instruktorem pozwala przełamać trudne momenty. Dzieci, które rozpoczynają naukę w tej formie, są doskonale przygotowane do pracy w grupie. Szybko nabierają doświadczenia i bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Jeżeli Państwa dziecko jest adresatem tej oferty – skontaktujcie się z nami, gwarantujemy efekty.

ZGŁOSZENIE DZIECKA NA ZAJĘCIA GRUPOWE